Про комплекс

Високі стандарти будівництва у поєднанні з безпекою, розвиненою інфраструктурою та комфортом в селищі Калинівка, Васильківського району – все це вагомі аргументи на користь того, щоб купити квартиру в Житловому комплексі «Калина Таун».

Житловий комплекс зводиться  з використанням сучасних та енергоефективних технологій будівництва.


  • Безпека – територія комплексу під охороною 
Одним із обов’язкових атрибутів сучасного житлового комплексу є закрита територія, відеоспостереження та власна служба охорони. Заїзд на територію здійснюється шляхом відкривання шлагбаума. Служба охорони дозволяє мешканцям будинку не турбуватись про власну безпеку, а також про збереження свого майна та автомобіля. Служба охорони ЖК «Калина Таун» складається з кваліфікованого персоналу, який цілодобово дбає про вашу безпеку. Завдяки паркану по периметру та встановленій електронній системі пропуску в кожній квартирі, дозволяють захиститись від посягань сторонніх на територію житлового комплексу. Поруч з комплексом знаходиться відділення поліції.
  • Комфорт та інфраструктура 
ЖК «Калина Таун» знаходиться в центрі селища Калинівка та має навколо себе розвинену інфраструктуру де є поруч: супермаркет «Фора», школа, амбулаторія, аптека,садочок, дитяча юнацька спортивна школа, центральний парк, спортивний стадіон обладнаний біговими доріжками та спортивними тренажерами. Власники авто будуть задоволені великим паркінгом з відеоспостереженням. Квартири спроектовані за сучасними стандартами Smart-квартир. На території ЖК «Калина Таун» обладнані зони відпочинку та ігрові майданчики з газоном та автоматичним поливом. Зручна транспортна розв’язка, електропоїзд, автобус (25км до метро Теремки), дозволить швидко дістатися до будь-якої точки Києва.

Купючи квартиру в ЖК "Калина Таун" Ви інвестуєте в майбутнє.

1-10-2018, 20:52 / Проект

Хід будівництва станом на

Актуальні новини з будівельного майданчика...

Хід будівництва станом на

Ми невпинно працюємо щоб створити ідеальне...

Хід будівництва станом на

Натхненні Вашою підтримкою та довірою,  ми...

Хід будівництва станом на

Літній місяць проминув непомітно, але не для...

Хід будівництва станом на

На будівельному майданчику робота кипить як...

Безпечний двір – це

На прибудинковій території ЖК «Калина Таун»...
up