Про комплекс

Високі стандарти будівництва у поєднанні з безпекою, розвиненою інфраструктурою та комфортом в селищі Калинівка, Васильківського району – все це вагомі аргументи на користь того, щоб купити квартиру в Житловому комплексі «Калина Таун».

Житловий комплекс зводиться  з використанням сучасних та енергоефективних технологій будівництва.


  • Безпека – територія комплексу під охороною 
Одним із обов’язкових атрибутів сучасного житлового комплексу є закрита територія, відеоспостереження та власна служба охорони. Заїзд на територію здійснюється шляхом відкривання шлагбаума. Служба охорони дозволяє мешканцям будинку не турбуватись про власну безпеку, а також про збереження свого майна та автомобіля. Служба охорони ЖК «Калина Таун» складається з кваліфікованого персоналу, який цілодобово дбає про вашу безпеку. Завдяки паркану по периметру та встановленій електронній системі пропуску в кожній квартирі, дозволяють захиститись від посягань сторонніх на територію житлового комплексу. Поруч з комплексом знаходиться відділення поліції.
  • Комфорт та інфраструктура 
ЖК «Калина Таун» знаходиться в центрі селища Калинівка та має навколо себе розвинену інфраструктуру де є поруч: супермаркет «Фора», школа, амбулаторія, аптека,садочок, дитяча юнацька спортивна школа, центральний парк, спортивний стадіон обладнаний біговими доріжками та спортивними тренажерами. Власники авто будуть задоволені великим паркінгом з відеоспостереженням. Квартири спроектовані за сучасними стандартами Smart-квартир. На території ЖК «Калина Таун» обладнані зони відпочинку та ігрові майданчики з газоном та автоматичним поливом. Зручна транспортна розв’язка, електропоїзд, автобус (25км до метро Теремки), дозволить швидко дістатися до будь-якої точки Києва.

Купючи квартиру в ЖК "Калина Таун" Ви інвестуєте в майбутнє.

1-10-2018, 20:52 / Проект

Хід будівництва станом на

На будівельному майданчику робота кипить як...

Безпечний двір – це

На прибудинковій території ЖК «Калина Таун»...

Хід будівництва станом на

Не дивлячись на примхливі погодні умови,...

Компактний і затишний сквер!

В селищі Калинівка є чудове місце для...

Хід будівництва станом на

На будівельному майданчику ЖК «Калина Таун»...

Освітлення селища Калинівка

Житловий комплекс «Калина Таун» будується в...
up